Jsme novým webem o lezení a dalších outdoorových aktivitách

V našem novém webovém časopisu najdete zajímavé články z oblasti lezení a outdoorových aktivit z celého světa. Působíme ale přeci jen v České republice a tak velká část článků a hlavně novinek se týká právě naší domoviny.

Náš tým redaktorů se skládá z nadšených lezců a přívrženců různých dalších adrenalinových aktivit.

Pokud jde o lezení, chceme vám představit celou aktivitu jako takovou. Se všemi jejími variantami. Připravujeme také sérii článků z historie skalního lezení jak u nás, tak ve světě a témata spojená s vývojem tohoto krásného sportu. Těšit se můžete také na novinky a aktuality – kde se leze, kde se naopak nesmí, jaké nové cesty kde vznikly a podobně. Nezapomeneme ani na sportovní část tohoto sportu. To znamená reportáže a výsledky soutěží, novinky z umělých stěn a tipy na trénink.

Ze světa se budeme snažit přinášet zajímavé tipy na skalní oblasti, které stojí za to navštívit, co kde nevynechat a čemu se naopak vyhnout. Také budeme přinášet rozhovory se zajímavými osobnostmi lezení nejen českými, ale i světovými.

Z oblasti ostatních adrenalinových aktivit si blíže představíme hlavně paragliding, parašutismus, BASE jumping, nebo například canyoning. V těchto sportech máme své přispěvatele a tak se budete dozvídat nejen novinky z těchto sportu, ale budeme se snažit také zmapovat nejlepší oblasti a místa pro tyto sporty v ČR i na světě.

Také určitě budeme přinášet možnosti z celé České republiky na různé jednorázové zážitky. Od vysokých lanových překážek, přes různé adrenalinové dráhy po bungee jumping, nebo Keenovu houpačku.

Tak jak by mělo být u všech zmíněných sportů a aktivity pravidlem, zaměříme se také hodně na bezpečnost a nejnovější trendy ve výbavě. Představíme si přehledně jak ověřená opatření, tak žhavé novinky. Budeme se Vás také snažit varovat před různými komplikacemi, nebo nebezpečím.

Snad si užijete u čtení našich článků mnoho příjemných chvil.